Sponsors

Blijkbaar gebruikt u adblock. Gelieve dit uit te schakelen op onze website, aangezien onze sponsors ervoor zorgen dat jullie minder moeten betalen voor activiteiten!
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster


Poster
Poster

Praesidium 2018-2019

Praeses

Naam: Dries van laerhoven

Email: praeses@em-kring.be


Vice-Praeses

Naam: Ellen Royer

Email: vice-praeses@em-kring.be


Lustrumpraeses

Naam: Pieter Jochems

Email: lustrumpraeses@em-kring.be


Quaestor

Naam: Lucas Simons

Email: quaestor@em-kring.be


Ab-Actis

Naam: Bjarne Imbrechts

Email: emkring.abactis@outlook.be


pic

Feestleider

Naam: dieter nevens

Email: feestleider@em-kring.be


Spocul

Naam: Jente Colling

Email: spocul@em-kring.be


Redactor

Naam: Ruben Vandam

Email: redactor@em-kring.be


Cursusdienst

Naam: Tomasz Sacewicz

Email: cursusdienst@em-kring.be