Sponsors

Blijkbaar gebruikt u adblock. Gelieve dit uit te schakelen op onze website, aangezien onze sponsors ervoor zorgen dat jullie minder moeten betalen voor activiteiten!
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster
Poster


Poster
Poster

Contact

Praeses

Voorzitter
praeses@em-kring.be

Vice-praeses

Ondervoorzitter
vice-praeses@em-kring.be

Quaestor

Financiële zaken
quaestor@em-kring.be

Ab-actis

Mails en verslagen
ab-actis@em-kring.be

Redactor

Kringboekje
redactor@em-kring.be

Spocul

Sport en cultuur
spocul@em-kring.be

Cursusdienst

cursusdienst@em-kring.be

Post EM-kring

EM-Kring
J. De Nayerlaan 5
2860 Sint-Katelijne-Waver
Belgium